plende

  Rezerwacja 533 633 182  Opłać e-zezwolenie

 
  • S4

Ważna informacja!

Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju możliwość opłat za slipowanie i wypożyczenie łodzi, można dokonać na konto Okręgu PZW, w tytule przelewu powinien znajdować się krótki opis ośrodka pływającego wraz z numerem rejestracyjnym i data slipowania lub wypożyczenia łodzi. Wydrukowane potwierdzenie osoba wpłacająca musi okazać gospodarzowi Ośrodka.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo Odwiedzających oraz personelu punktu informacji turystycznej, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

  1. Po wejściu należy zdezynfekować ręce płynem znajdującym się przy drzwiach wejściowych.
  2. Wymagane jest noszenie ochrony ust i nosa i rękawiczek ochronnych.
  3. W lokalu może przebywać jednorazowo maksymalnie … osób (zgodnie z aktualnym rozporządzeniem).
  4. Nie wolno przekraczać wyznaczonej linii podczas obsługi.
  5. Należy zachować 2 metry odstępu w kolejce.
  6. Po obsłużeniu, należy opuścić lokal.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę. Życzymy miłego i bezpiecznego pobytu w naszym ośrodku.

Okręg PZW z/s w Opolu informuje, iż z uwagi na sytuację epidemiologiczną, wstęp na teren Ośrodka Wędkarsko-Turystycznego Rybaczówka w Turawie, od dnia 4 maja br., możliwy będzie w godzinach od 5.00 do 20.00 dla osób slipujących i cumujących łodzie oraz inny sprzęt pływający i osób zakwaterowanych. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku wnoszenia opłat za cumowanie i slipownie drogą elektroniczną, wymagane jest okazanie dowodu wpłaty. Ponadto zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej w domkach i pokojach Ośrodka.

Okręgowy Kapitanat Sportowy informuje, że zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi, aktualnie zakazane jest organizowanie wszelkich imprez sportowych, w tym wędkarskich.

Na podstawie obowiązujących przepisów, Okręgowy Kapitanat Sportowy Zarządu Okręgu PZW w Opolu, zawiesza na czas nieokreślony, wszystkie okręgowe zawody wędkarskie zaplanowane na 2020 rok w tym zawody w kołach Okręgu PZW Opole.

W związku z powyższą regulacją informujemy: wszystkie wydane kołom zezwolenia na przeprowadzenie zawodów wędkarskich i rezerwacje wód zostają unieważnione.

Rozgrywanie zawodów może zostać potraktowane jako nielegalne zgromadzenie, co będzie skutkować nałożeniem mandatu lub kary administracyjnej na organizatorów i uczestników zawodów.

Dodatkowym efektem nieprzestrzegania obowiązujących przepisów sanitarnych może być ponowny, całkowity zakaz wędkowania dla wszystkich wędkarzy. Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie wprowadzonych przez władze państwowe zaleceń obowiązujących w trakcie przemieszczania się oraz zachowywanie wymaganych regulaminem 10 metrowych odstępów pomiędzy wędkującymi.

Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji epidemiologicznej i zniesienie obowiązujących ograniczeń, co umożliwi przeprowadzenie rozgrywek sportowych.

Copyright © Rybaczówka Turawa

Stworzone przez Intratnie.pl