plende

  Rezerwacja 533 633 182  Opłać e-zezwolenie

 
  • S4

Ważna informacja!

Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju możliwość opłat za slipowanie i wypożyczenie łodzi, można dokonać na konto Okręgu PZW, w tytule przelewu powinien znajdować się krótki opis ośrodka pływającego wraz z numerem rejestracyjnym i data slipowania lub wypożyczenia łodzi. Wydrukowane potwierdzenie osoba wpłacająca musi okazać gospodarzowi Ośrodka.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo Odwiedzających oraz personelu punktu informacji turystycznej, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

  1. Po wejściu należy zdezynfekować ręce płynem znajdującym się przy drzwiach wejściowych.
  2. Wymagane jest noszenie ochrony ust i nosa i rękawiczek ochronnych.
  3. W lokalu może przebywać jednorazowo maksymalnie … osób (zgodnie z aktualnym rozporządzeniem).
  4. Nie wolno przekraczać wyznaczonej linii podczas obsługi.
  5. Należy zachować 2 metry odstępu w kolejce.
  6. Po obsłużeniu, należy opuścić lokal.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę. Życzymy miłego i bezpiecznego pobytu w naszym ośrodku.

Okręg PZW z/s w Opolu informuje, iż z uwagi na sytuację epidemiologiczną, wstęp na teren Ośrodka Wędkarsko-Turystycznego Rybaczówka w Turawie, od dnia 4 maja br., możliwy będzie w godzinach od 7.00 do 19.00 dla osób slipujących i cumujących łodzie oraz inny sprzęt pływający. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku wnoszenia opłat za cumowanie i slipownie drogą elektroniczną, wymagane jest okazanie dowodu wpłaty. Ponadto zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej w domkach i pokojach Ośrodka.

Okręg PZW Opole informuje, że w roku 2020 zgodnie z zezwoleniem na amatorski połów ryb na rok 2020  okres ochronny sandacza obowiązuje do dnia 31 maja 2020 r. włącznie.

W związku z powyższym przypominamy:

  • na zbiornikach zaporowych Nysa, Otmuchów ,Turawa, Michalice, Brzózki, Kluczbork i Ujazd od  1 stycznia do 31 maja obowiązuje zakaz połowu ryb metodą spinningową zarówno ze środków pływających jak i z brzegów, zakaz połowu ryb
  • na „żywca” i „martwą rybkę”, a także jej części obowiązuje na zbiornikach zaporowych od 01 stycznia do 31 maja.

Podstawa prawna:
Uchwała nr 24/2019  Plenum Zarządu Okręgu PZW z/s w Opolu z dnia 28.10.2019 r. w sprawie zatwierdzenia zezwolenia oraz „Rejestru połowów wędkarskich wraz z wykazem łowisk na 2020 r. ”

 

 

Copyright © Rybaczówka Turawa

Stworzone przez Intratnie.pl