plende

  Rezerwacja 533 633 182  Opłać e-zezwolenie

 
  • S4

Ważna informacja

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo Odwiedzających oraz personelu punktu informacji turystycznej, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

  1. Po wejściu należy zdezynfekować ręce płynem znajdującym się przy drzwiach wejściowych.
  2. Wymagane jest noszenie ochrony ust i nosa i rękawiczek ochronnych.
  3. W lokalu może przebywać jednorazowo maksymalnie … osób (zgodnie z aktualnym rozporządzeniem).
  4. Nie wolno przekraczać wyznaczonej linii podczas obsługi.
  5. Należy zachować 2 metry odstępu w kolejce.
  6. Po obsłużeniu, należy opuścić lokal.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę. Życzymy miłego i bezpiecznego pobytu w naszym ośrodku.

Okręg PZW z/s w Opolu informuje, iż z uwagi na sytuację epidemiologiczną, wstęp na teren Ośrodka Wędkarsko-Turystycznego Rybaczówka w Turawie, od dnia 17 maja br., możliwy będzie w godzinach od 5.00 do 20.00 dla osób slipujących i cumujących łodzie oraz inny sprzęt pływający i osób zakwaterowanych. Ponadto zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej w domkach i pokojach Ośrodka.

Na ośrodku można wykupić zezwolenie na połów ryb.

Okręg PZW zs. w Opolu informuje, że nadal trwają prace modernizacyjne na OWT „Rybaczówka” w Turawie. 

Prace dotyczą kompleksowej modernizacji łazienek we wszystkich domkach wczasowych znajdujących się na terenie Ośrodka i mają na celu podniesienie komfortu użytkowania domów przez wędkarzy i ich rodziny. Zakres remontu i czas jego trwania: demontaż wszystkich starych elementów łazienek, całkowita przebudowa instalacji wodnej i kanalizacyjnej wymiana podłóg, ścian i sufitów, całkowita wymiana armatury, montaż nowych umywalek, kabin prysznicowych, toalet i przepływowych podgrzewaczy wody. Zakończenie prac zostało zaplanowane na 15.05.2021 r.

Ponadto rozpoczęły się działania mające na celu zagospodarowanie terenu na Ośrodku Wędkarsko-Turystycznym „Rybaczówka” w Turawie. Zakres remontu i czas jego trwania: Częściowe utwardzenie terenu kostką, płytami ażurowymi, tłuczniem kamiennym oraz odtworzenie zieleni. Zakończenie prac zostało zaplanowane na 15.05.2021 r.

Po zakończeniu prac modernizacyjnych, przygotowujących Ośrodek do sezonu serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Rybaczówki.

Copyright © Rybaczówka Turawa

Stworzone przez Intratnie.pl